→..Design..←

Nezveřejněné designy

20. července 2012 v 20:20 | Avra22
Tyhle dva designy jsem si udělal v domění, že je dám na blog jako new des, ale byla jsem tak líná, že jsem je sem nedala a už nedám :D.. Tak je jen zveřením, abych všechny svoje dílá měla pohromadě :)..

Force - new design

20. července 2012 v 20:10 | Avra22
Udělala jsem si nový design :). Už to chtělo změnu, sice jsem tu už nebyla asi rok a půl, ale proč si neudělat nový design že :D.. S fialovou jsem zrovna nešetřila :D, ale myslím, že je docela pěkný :).. Aspoň mě se líbí :). Napiště jak se líbí vám :). Ke štěstí a absolutní sladěnosti všeho do fialové mi zbývá už jen klikačka :)..

Design with Taemin

12. listopadu 2010 v 20:39 | Avra22
Taaak.. :D A je tu nový design.. Už to chtělo změnu.. Sice Taemin je na záhlaví pořád, ale je to jinak udělaný.. :D.. tak jak se vám líbí? :)

Prostě musím mít vždycky všechno sladěný..:)

New design... Taemin

8. srpna 2010 v 14:59 | Avra22
HoY... Asi jsem ve spaní spadla na hlavu a nebo na mě jde vážná nemoc.. :D.. Jdu z extrému do extrému.. Jeden design tu byl skoro rok a teďka mám už druhej v týdnu.. :D.. Když já si nemohla pomoct.. :D.. Já musela.. :D. Jak se vám tenhle líbí? Napište mi svůj názor.. Budu vám vděčná.. :)

New design.. Naruto boys (+old Des)

6. srpna 2010 v 16:49 | Avra22
Mám new design.. :D Zase to sice oznamuji až po dnu co ho mám nastavený, ale bohužel já jsem líný člověk.. :D.. Dala jsem si s ním práci, takže doufám, že se líbí.. Napište mi svůj názor.. Budu ráda.. Tak zatím.. :)

+designy, které jsem byla líná zveřejnit :D.

New design.. Naruto

21. července 2010 v 15:19 | Avra22
Ahoj.. :D Mno asi tak po půl roce, co tu byl pořád jeden a ten samý design, jsem se rozhodla, že si udělám nový.. Je vcelku jednoduchý, ale docela se liší od toho minulého.. Chtěla jsem nějakou změnu, takže to dopadlo takhle.. :) Posuďte sami.. :) Mně se líbí.. :)..


PinK SJ design (+old designs)

8. srpna 2009 v 19:59 | Avra22
Aho lidi.. Je to sice už trochu neaktuální, oznamovat, že mám new design, když je tu už skoro měsíc, ale hodím ho sem, abych se pak za nějakou dobu mohla podívat, jaké designy jsem tu vystřídala..

Musím říct, že jsem sním spokojená.. Líbí se mi ještě teďka.. Nějak sem u něho ujela na růžové :D.. ale já si nemohla pomoct, mně se prostě k tomto stylu ta růžová tak líbila :D.. Ještě jsem ho dělala v modré verzi na náš blog s Hinou.. (www.dosu-hj.blog.cz) Byl uplně stejný akorát v modré.. Asi tu bude dlouho.. ^^

+ přidávám staré a nezveřejněné designy mého blogu a blogu dosu-hj.blog.cz, který mám s výše uvedenou Hinou :D.. :)


Des.. Suju 3rd album (+staré designy)

24. března 2009 v 19:44 | Avra22
Ahojky lidi.. Tak zase po dlooouhé době něco píšu.. :D... Tak jsem udělal new desing se SUJU (taky s čím jiným že :D) z jejich 3rd alba Sorry, sorry.. Mám to tam i napisaný na desingu na hoře, jak vidíte.. JO, pro upřesnění ten první desing je ten, co mám na blogu teďka, a ty podtím jsou ostatní dessy, které jsem měla před tímhle, akorát jsem na ně nějak zapoměla a neoznámila je (nebo designy, které jsem někomu dělala) ..Tak paa.. Dneska se rozepisovat nebudu, jaksi na to nemám náladu.. Pisněte, jak se vám líbí.. Taky jsem abgrejdovala konečně i klikačku, která byla stará snad i sto let..

New desing z DBSK

26. října 2008 v 20:24 | Avra22
Udělala jsem si ho z DBSK :D.. Sem vážně neodolala, nevim jak vám ,ale mně se teda líbí :D.. Ten se sakurou už mě omrzela, na tu růžovou se nedalo dívat, tak jsem se vrátila ke své oblíbené černé.. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jak ten desing bude vypadat, a tak jsem jenom dávala obrázky na papír a vzniklo z toho toto.. Dobrý ne ?? :D

Mám novej desing :D...

28. září 2008 v 19:45 | Avra22
Ahojte lidičky, tak jsem si udělala new desing, páč ten starej mě už omrzel.. S tímhle designem jsem si moc práce nedala, ale docela se mi líbí i ty klikačky :D.. Dělala jsem ho, když u mě byla Cisuke, takže mi to komentovala, co se jí líbí a co ne.. Původně jsem růžovou neplánovala, ale když jsem se rozhodla dát si tam Sakuru, tak mi nic inýho nezbývalo. :D.. Chtěla jsem si udělat ještě zahlaví , protože já zahlaví miluju, ale nedařilo sa, tak jsem to vzdala a zůstalo to takhle, jo a když budete chtít jít na hlavní stránku, tak klikněte na ten prázdnej pruh stránky, nechala jsem tam malinkatý zahlaví, aby se na to dalo klikat.. NO moje spokojenost je 90 procent.. :D.. Mně se totiž nelíbí skoro nic, tak se nedivte.. Ohodnoťte sami.. :D.. papa

 
 

Reklama
Reklama